close menu icon
Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Szczegóły w Polityce prywatności.
Zgoda

Płatne konsultacje e-commerce

PŁATNE KONSULTACJE

subpage image

Wybierz termin z kalendarzaa następnie godzinę oznaczoną ikonką .

 

W kolejnym kroku wprowadź dane (obowiązkowe: e-mail i treść wiadomości), zaznacz zgodę i wyślij zgłoszenie. W odpowiedzi otrzymasz wiadomość e-mail ze szczegółami dalszego postępowania.

 

Chcesz podpisać NDA (umowę o zachowaniu poufności) przed konsultacją? Zaznacz odpowiedni checkbox podczas wysyłania zgłoszenia.

 

Pojedyncza godzinowa konsultacja kosztuje 500 zł netto + VAT.

 

Jeśli chcesz nawiązać współpracę w większym wymiarze godzinowym, skorzystaj z formularza kontaktowego na dole strony.

Jak to działa?

Rezerwujesz i opłacasz konsultację

Rezerwujesz konsultację w kalendarzu na stronie lub przez formularz na dole strony. Otrzymujesz dane do płatności. Dokonujesz płatności za usługę.

Research

Zbieram dane o Twojej firmie i sprzedaży, jaką prowadzisz. Przygotowuję się do spotkania z Tobą.

Pytania kontrolne

Przed konsultacją wysyłam Ci dodatkowe pytania, czasem proszę o dostępy (np. do zamkniętego portalu B2B). Analizuję Twoje odpowiedzi, sprawdzam konkurencję i/lub Twój sklep.

Spotkanie konsultacyjne

Spotykamy się online lub stacjonarnie (w moim biurze). Nie tracimy czasu na przedstawienie sytuacji. Od razu otrzymujesz konkretne informacje, wskazówki, pomysły na usługi, produkty, jak się wyróżnić itd. Jeśli spotkanie jest online, możemy je nagrać. Jeśli stacjonarnie, możesz robić zdjęcia tego, co rozpisuję na tablicy.

Współpraca

Konsultacja to 1 godzina spotkania, ale kilka godzin pracy dla mnie. Dlatego kosztuje więcej niż inne formy współpracy. Jeśli zdecydujesz się kontynuować współpracę, wybierz pakiety godzinowe lub umowę. Otrzymasz atrakcyjne warunki cenowe.

NAJBLIŻYSZY WOLNY TERMIN
Poniedziałek, 15 Lipiec 2024
10:00

AKTUALNIE WYBRANA DATA
Sobota, 13 Lipiec 2024
WYBIERZ TERMIN
Brak dostępnych terminów.
- Płatna konsultacja
- Bezpłatna konsultacja
WYBRANY TERMIN
Poniedziałek, 15 Lipiec 2024
10:00
Bezpłatna konsultacja

INFORMACJE KONTAKTOWE

back to top icon