close menu icon
Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Szczegóły w Polityce prywatności.
Zgoda

Wideo i podcasty o e-commerce

MULTIMEDIA

Jak ułożyć e-Commerce B2B?

Czy firmy z sektora B2B radzą sobie z e-handlem? Co zrobić by w e-Commerce B2B odnieść sukces? W tym odcinku rozmawiamy między innymi o tym, co zrobić by sprzedawać więcej online, jak współpracować z agencją e-Commerce i jaka jest w tym wszystkim odpowiedzialność konsultanta (jeśli się na niego zdecydujesz). A to wszystko przez pryzmat firmy B2B.

Power up my Business odc. 1: Transformacja cyfrowa biznesów B2B

Dlaczego NIE PRZENOSIMY sprzedaży do Internetu? Ile kosztuje e-commerce? Jak długi dystans dzieli Cię od uruchomienia e-handlu w swojej firmie? Z podcastu dowiesz się m.in.: 👉 dlaczego sprzedaż przez Internet to NIE jest łatwy biznes? 👉 dlaczego budowy domu NIE zaczyna się od fundamentów? 👉 dlaczego handel online NIE jest remedium na wszystkie problemy w firmie?

Marketplanet Q&A 3: Jak kupować i sprzedawać online

Z tej rozmowy dowiesz się: 👉 od czego zacząć w biznesie online 👉 jakie narzędzia e-Commerce B2B wybrać dla siebie 👉 kiedy budować swój własny sklep, a kiedy korzystać z marketplace.

Marketplanet PI Talks – Własny e-sklep czy konto firmowe na marketplace?

Z tego podcastu dowiesz się: 👉 jakie są korzyści dywersyfikacji kanałów sprzedaży online 👉 jak zarządzać e-Commerce w firmie 👉 jak dostosować swoją ofertę do oczekiwań odbiorców 👉 jak budować przekaz do klienta w sieci 👉 jakie są trendy w automatyzacji procesu sprzedaży.

E-commerce dla wymagających branż | Dobry Podcast o Biznesie | Odc. 6

Podcast z udziałem Krzysztofa Stepczuka - wiceprezesa Lubar S.A. Odpowiadamy na pytania: Czy e-Commerce jest dla wszystkich? 🛒 Jak w tym obszarze radzą sobie specjalistyczne branże? 🧱 Jakie są korzyści z e-Commerce dla biznesu w sektorze budowlanym? 🚚

Efekt WOW w e-Commerce B2B | Dobry Podcast o Biznesie | odc. 3

👉 Jak prowadzić skuteczny e-Commerce w relacji B2B? 👉 Jak e-Commerce wygląda "od kuchni" i współpracy z innymi firmami? 👉 Jak wyróżnić się na tle konkurencji?

Pogadajmy o chatbotach | Dobry Podcast o Biznesie | odc. 8

Podcast z udziałem Macieja Stanuscha - założyciela Sovva S.A. Z tego podcastu dowiesz się: 👉 Czy czatbot jako forma komunikacji jest konieczna w e-sklepie? 👉 Czy można zastąpić człowieka czatbotem? 👉 W jakie cechy i funkcjonalności powinien być wówczas wyposażony? 👉 Jak go wdrożyć, aby optymalnie służył klientom końcowym?

Cyfryzacja cyfrowego, czyli e-Commerce bez papieru | Dobry Podcast o Biznesie | odc. 4

Z tego podcastu dowiesz się, co jeszcze można usprawnić w już i tak cyfrowym świecie e-commerce.

Problemy z pozyskiwaniem klientów w sektorze B2B dla branży inżynieryjnej

Sprawdź, z czego wynikają problemy z pozyskaniem nowego klienta. Wyjdź z “bieżączki” i spójrz na ten temat z dystansu. Sprawdź, jak przezwyciężyć trudności i problemy związane z pozyskiwaniem klientów. Dowiedz się, co możesz zmienić w strategii firmy, aby uzyskiwać lepsze wyniki. Skorzystaj z praktycznych wskazówek.

Sposoby pozyskiwania klientów w sektorze B2B dla branży inżynieryjnej

Plany sprzedażowe nie dają Ci spać? Zastanawiasz się, co robicie źle? Dowiedz się, jak kupują klienci B2B i w jakie działania sprzedażowe najlepiej zainwestować.

Wybór sposobu pozyskiwania klientów w sektorze B2B dla branży inżynieryjnej

W nagraniu znajdziesz praktyczne wskazówki dotyczące metod pozyskiwania nowych klientów i utrzymania obecnych klientów B2B. Dowiesz się, w jaki sposób wybrać metody najbardziej pasujące do Twojej firmy i najskuteczniejsze w Twojej sytuacji.

Czy Twoja firma jest gotowa na e-commerce B2B?

W serii #PorozmiajMYzEkspertem na platformie Ecommerce.pl wystąpiłam niedawno jako gość webinaru. Podczas spotkania opowiadam, jak sprawdzić, czy firma jest gotowa na e-commerce B2B, które firmy mają łatwiej z wdrożeniem, czego potrzebujesz, aby zacząć i wiele więcej. Obejrzyj nagranie webinaru.

Odkryj potencjał e-commerce B2B: strategie rozwoju i niezbędne funkcje

Dlaczego warto obejrzeć nagranie? ➡️ Zrozumiesz e-commerce B2B ➡️ Poznasz aktualne trendy ➡️ Przygotujesz się do świadomej decyzji ➡️ Sprawdzisz kluczowe funkcje systemu B2B

Skuteczne strategie finansowe w Twoim e-commerce B2B

Z webinaru dowiesz się: 1️⃣ jak bez ryzyka finansowego pozyskiwać nowych klientów B2B? 2️⃣ co, oprócz kredytu kupieckiego, możesz zaoferować swoim klientom? 3️⃣ w jaki sposób zwiększyć płynność finansową swojej firmy bez wprowadzania restrykcyjnych zasad dla swoich kontrahentów? 4️⃣ jakie są zalety i wady nowoczesnych metod finansowania zakupów biznesowych?

25 Targi eHandlu E-commerce B2B nie za miliony. 6 błędów wdrożenia platformy B2B

Dla wielu firm e-commerce B2B jest wyzwaniem. Posłuchaj o najtrudniejszych etapach i rzeczach do wykonania podczas wdrożenia e-commerce B2B. Podczas prelekcji omówiłam 6 błędów, które mogą Cię drogo kosztować lub utopić Twój projekt.

Mobile Trends 4 Experts: Czy seniorzy są mobilni? W 2050 roku będą aplikacje, ale nie będzie smartfonów!

Podczas wystąpienia przybliżam specyfikę zachowania pokolenia 60+ podczas zakupów przez Internet. Prezentuję swoją wizję zakupów przyszłości.

Targi eHandlu: e-Commerce w branżach wymagających, czyli czy e-Commerce jest dla wszystkich?

Podczas prelekcji opowiadałam o wyzwaniach branż technicznych w e-commerce. Zapraszam do wysłuchania materiału.

Jak wybrać dostawcę IT i z nim współpracować - wprowadzenie

Czego się nauczysz w moim kursie? Rozmawiać z dostawcą IT jak równy z równym i chronić swój biznes. Zyskasz świadomość i unikniesz rozczarowania z oczekiwań na wyrost.

Lekcja 1 - Cel projektu

Tematem tego odcinka jest cel projektu, czyli to, od czego musisz zacząć planowanie swojego projektu. 👉 Część dotycząca sklepu internetowego zaczyna się od: 13:33.

Lekcja 2 - Przygotowanie do projektu

Tematem tego odcinka jest przygotowanie. Dowiesz się, co trzeba zrobić zanim zaczniesz szukać dostawcy IT. 👉 Część dotycząca sklepu internetowego zaczyna się od: 15:31.

Lekcja 3 - Rodzaje oprogramowania

Tematem tego odcinka są rodzaje oprogramowania dla stron i sklepów internetowych. 👉 Część dotycząca sklepu internetowego zaczyna się od: 10:11.

Lekcja 4 - Poszukiwanie dostawcy

Tematem tego odcinka są czynności, które warto wykonać w procesie poszukiwania dostawcy.

Lekcja 5 - Koszty, ich struktura i skala

Tematem tego odcinka są koszty, ich struktura i skala. 👉 Część dotycząca sklepu internetowego zaczyna się od: 06:13.

Lekcja 6 - Umowy i ich rodzaje

Tematem tego odcinka są umowy współpracy, ich ilość i rodzaje. 👉 Część dotycząca sklepu internetowego zaczyna się od: 05:30.

Lekcja 7 - Doradztwo w firmie IT

Tematem tego odcinka jest zakres doradztwa, na jakie możesz liczyć w firmie IT. 👉 Część dotycząca sklepu internetowego zaczyna się od: 04:00.

Lekcja 8 - Etapy projektu

Tematem tego odcinka są etapy projektu e-commerce oraz projektu IT. 👉 Część dotycząca sklepu internetowego zaczyna się od: 04:11.

Lekcja 9 - Agile, czyli jak pracuje IT

Tematem tego odcinka jest sposób pracy, czyli metodyka, w jakiej pracują firmy IT – nazywa się ona Agile, czyli metodyka zwinna.

Lekcja 10 - Dlaczego to nie działa?

Tematem tego odcinka są przyczyny niepowodzeń sprzedażowych występujących po wdrożeniu nowej strony lub sklepu internetowego.

back to top icon